Czyszczenie i sortowanie pora

Stawka w €
9.82
Data rozpoczęcia:
29/04/2019
Czas trwania:
3-6 miesięcy
Wymagany język:
Brak
Region Pracy:
Horst

Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje pracowników dla naszego klienta w Holandii do pracy na stanowisku: Czyszczenie i sortowanie pora na hali .Oferta pracy dostępna od zaraz z zakwaterowaniem, bez znajomości języka obcego. Możliwość podjęcia pracy w parze/lub grupie osób.

Opis stanowiska

  • czyszczenie i mycie pora
  • obieranie i obcinanie korzonków
  • sortowanie i pakowanie do pojemników
  • prace sortownicze wykonywane są na hali produkcyjnej

Wymagania

  • motywacja i chęć do pracy przy linii produkcyjnej
  • dyspozycyjność do pracy za granicą od 3 - 6 miesięcy (lub dłużej)

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
  • cotygodniowe wynagrodzenie przelewane bezpośrednio na konto bankowe
  • zakwaterowanie (z dostępem do Internetu)
  • zagwarantowany transport do pracy oraz ubezpieczenie zdrowotne
  • dodatki wakacyjne i urlopowe
  • opiekę koordynatora w miejscu pracy
  • stały dostęp do odcinka wypłat, przepracowanych godzin i pozostałych dokumentów na portalu pracowniczym
  • pomoc w organizacji wyjazdu