Nasza historia sięga 2008 roku, w którym to rozpoczęliśmy działalność agencji pośrednictwa pracy. Od początku firma szybko zyskała zaufanie klientów, którzy aktywnie szukali pracy za granicą. Nasi klienci interesowali się nie tylko pracą sezonową np. przy zbiorze owców, która była idealnym rozwiązaniem jako możliwość zarobienia dodatkowej gotówki, ale również jako sposób spędzenia wakacji  jako tzw. „Turystyka zarobkowa”, łącząc tym samym przyjemne z pożytecznym. Wielu kandydatów próbując swoich sił u pracodawcy zagranicznego mogło realizować swoje marzenia związane m. in. z otwarciem własnego biznesu w Polsce czy chociażby kupnem nowego samochodu. Chętnie z wakacyjnych wyjazdów korzystali też młodzi ludzie chcący zarobić dodatkowe pieniądze, które mogli przeznaczyć na własne potrzeby. Rosnąca ilość zadowolonych z naszych usług klientów sprawiła, że zgłoszenia w sprawie chęci pracy zaczęły napływać do nas z całej Polski.

 

Dziś tysiące zadowolonych klientów.

Przyglądając się temu co do tej pory zrealizowaliśmy możemy śmiało stwierdzić, że na naszą pomoc w prowadzeniu działań rekrutacyjnych mogą liczyć nasi partnerzy na terenie całej Holandii.  Wśród naszych klientów biznesowych są firmy obsługujące wszystkie sektory gospodarki. Realizujemy projekty rekrutacyjne zarówno krótko jak i długoterminowe związane z ciągle rosnącym zapotrzebowaniem na pracowników z Polski. Naszego klienta traktujemy jako partnera i wspieramy na każdym etapie rekrutacji. Naszymi kandydatami są osoby z pasją, marzeniami i konkretnymi celami w życiu. Z ogromną satysfakcją i świadomością będziemy nadal pomagać w realizowaniu nawet najbardziej ambitnych celów zawodowych.

 

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Celebrując swoje 10-lecie na rynku rekrutacyjnym patrzymy zarówno na zrealizowane projekty jak i również na nadchodzące dla nas wyzwania zawodowe. Z tego miejsca serdecznie chcielibyśmy podziękować wszystkim zaangażowanym w tworzenie tego rozdziału historii naszej firmy. Dziękujemy obecnym i byłym kandydatom za współpracę, naszym partnerom za zaufanie, rozwijające projekty i ambitne wzywania. Za nami 10 lat budowania marki Job Service jako sprawdzonego partnera biznesowego na rynku, a przed nami kolejne rozdziały historii do której współtworzenia serdecznie zapraszamy.