Likwidacja upraw szklarniowych

Stawka w €
9.69
Data rozpoczęcia:
17/12/2018
Czas trwania:
1-3 miesiące
Wymagany język:
Brak
Region Pracy:
Utrecht

Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje pracowników dla naszego partnera AB Job Service do pracy na stanowisku: likwidacja upraw szklarniowych w Holandii. Oferta pracy dostępna z zakwaterowaniem, bez znajomości języka obcego.

Opis stanowiska

  • likwidacja/sprzątanie szklarni po uprawie warzyw tj. pomidory,ogórki, papryka, bakłażany
  • usuwanie ręczne resztek roślin
  • przygotowywanie szklarni pod nową uprawę

Wymagania

  • dyspozycyjność do pracy od 1 – 3 miesięcy
  • motywacja i chęć do wykonywania fizycznych prac przy likwidacji upraw

Oferujemy

  • legalną pracę na warunkach holenderskich
  • atrakcyjna stawka godzinowa oraz wynagrodzenie w systemie cotygodniowych wypłat na konto bankowe
  • przysługujące dodatki wakacyjne i urlopowe
  • zakwaterowanie (z dostępem do Internetu), zagwarantowany dojazd i powrót z pracy oraz ubezpieczenie
  • opiekę koordynatora
  • pomoc w organizacji wyjazdu z Polski
  • możliwość wyrobienia numeru BSN na miejscu w Holandii