Operator wózka widłowego

Stawka w €
10.19
Data rozpoczęcia:
25/03/2019
Czas trwania:
6 -12 miesięcy
Wymagany język:
Angielski
Region Pracy:
Houten

Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje pracowników dla naszego klienta w Holandii do pracy na stanowisku: operator wózka widłowego. Oferta pracy w Holandii dostępna od zaraz w magazynach z różnym asortymentem wraz z zakwaterowaniem oraz  znajomością języka obcego.

Opis stanowiska

  • rozładunek i załadunek towarów z ciężarówek za pomocą wózka widłowego
  • transport towarów na paletach wewnątrz firmy
  • praca w systemie zmianowym

Wymagania

  • motywacja i chęć do pracy jako operator wózka widłowego (wymagany ważny certyfikat)
  • dyspozycyjność do pracy za granicą na dłuższy okres czasu (możliwość podjęcia stałej)
  • podstawowa znajomość j. angielskiego będzie dużym atutem ułatwiającym kontakt z pracodawcą

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
  • cotygodniowe wynagrodzenie przelewane bezpośrednio na konto bankowe
  • możliwość wyrobienia certyfikatu VCA na miejscu
  • zakwaterowanie (z dostępem do Internetu)
  • zagwarantowany transport do pracy oraz ubezpieczenie zdrowotne
  • dodatki wakacyjne i urlopowe
  • opiekę koordynatora w miejscu pracy
  • stały dostęp do odcinka wypłat, przepracowanych godzin i pozostałych dokumentów na portalu pracowniczym
  • pomoc w organizacji wyjazdu