Order picker – pracownik magazynowy

Stawka w €
9.54
Data rozpoczęcia:
21/10/2019
Czas trwania:
6 -12 miesięcy
Wymagany język:
Angielski, Brak
Region Pracy:
Houten

Agencja zatrudnienia Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje dla naszego klienta w Holandii osób do pracy jako order picker – pracownik magazynowy. Oferta pracy w Holandii dostępna od zaraz bez znajomości języka oraz z zakwaterowaniem.

Opis stanowiska

  • Zbieranie zamówień w magazynie z różnym asortymentem (np. karma dla zwierząt) na potrzeby klientów detalicznych lub sklepów internetowych
  • przygotowywanie zamówień do wysyłki
  • inne zlecone prace tj. sprzątanie stanowiska/hali

Wymagania

  • mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego (nie jest to jednak warunek konieczny do podjęcia pracy)
  • dyspozycyjność do pracy za granicą na dłuższy okres czasu (od 6 m-cy do roku czasu lub dłużej)
  • motywacja i chęć podjęcia pracy jako pracownik magazynowy przy zbieraniu zamówień

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
  • cotygodniowe wynagrodzenie przelewane bezpośrednio na konto bankowe
  • zakwaterowanie (z dostępem do Internetu)
  • zagwarantowany transport do pracy oraz ubezpieczenie zdrowotne
  • dodatki wakacyjne i urlopowe
  • opiekę koordynatora w miejscu pracy
  • stały dostęp do odcinka wypłat, przepracowanych godzin i pozostałych dokumentów na portalu pracowniczym
  • pomoc w organizacji wyjazdu