Order picker – pracownik magazynowy

Stawka w €
9.30
Data rozpoczęcia:
17/12/2018
Czas trwania:
6 -12 miesięcy
Wymagany język:
Brak
Region Pracy:
Utrecht

Agencja zatrudnienia Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje dla naszego partnera AB Job Service osób do pracy jako order picker – pracownik magazynowy. Oferta pracy w Holandii dostępna od zaraz  bez znajomości języka oraz z zakwaterowaniem.

Opis stanowiska

  • Zbieranie zamówień w magazynie z karmą i akcesoriami dla zwierząt
  • przygotowywanie zamówień do wysyłki
  • inne zlecone prace tj. sprzątanie stanowiska/hali

Wymagania

  • mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego (nie jest to jednak warunek konieczny do podjęcia pracy)
  • dyspozycyjność do pracy za granicą na dłuższy okres czasu (od 6 m-cy do roku czasu lub dłużej)

Oferujemy

  • legalną pracę na warunkach holenderskich
  • stabilne godziny pracy (40h/tydzień i więcej)
  • atrakcyjna stawka godzinowa oraz wynagrodzenie w systemie cotygodniowych wypłat na konto bankowe
  • zakwaterowanie (z dostępem do Internetu), zagwarantowany do dojazd i powrót z pracy oraz ubezpieczenie
  • opiekę koordynatora
  • pomoc w organizacji wyjazdu