Pakowanie filetów drobiowych

Stawka w €
10.92
Data rozpoczęcia:
29/04/2019
Czas trwania:
6 -12 miesięcy
Wymagany język:
Brak
Region Pracy:
Horst

Agencja zatrudnienia Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje dla naszego klienta w Holandii osób do pracy przy pakowaniu filetów drobiowych. Oferta pracy dostępna od zaraz z zakwaterowaniem.

Opis stanowiska

  • pakowanie gotowych filetów drobiowych w opakowania
  • kontrola jakości pakowanego mięsa
  • etykietowanie i zaklejanie opakowań oraz przygotowywanie do transportu

Wymagania

  • dyspozycyjność do pracy od 3 – 6 miesięcy
  • motywacja i chęć do pracy na produkcji i pakowaniu mięsa drobiowego

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
  • cotygodniowe wynagrodzenie przelewane bezpośrednio na konto bankowe
  • zakwaterowanie (z dostępem do Internetu)
  • zagwarantowany transport do pracy oraz ubezpieczenie zdrowotne
  • dodatki wakacyjne i urlopowe
  • opiekę koordynatora w miejscu pracy
  • stały dostęp do odcinka wypłat, przepracowanych godzin i pozostałych dokumentów na portalu pracowniczym
  • pomoc w organizacji wyjazdu