Pakowanie słodyczy

Stawka w €
9.82
Data rozpoczęcia:
29/04/2019
Czas trwania:
1-3 miesiące
Wymagany język:
Brak
Region Pracy:
Arnhem

Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje pracowników dla naszego klienta do pracy na stanowisku: pakowanie słodyczy

Oferta pracy dostępna od zaraz z zakwaterowaniem, bez znajomości języka obcego.

Opis stanowiska

  • sortowanie i pakowanie słodyczy przy taśmie
  • przygotowywanie zamówień według listy
  • etykietowanie i składanie opakowań na produkty

Wymagania

  • dyspozycyjność do pracy za granicą na okres około 3 m-cy
  • mile widziana podstawowa znajomość j. angielskiego
  • motywacja i chęć do pracy przy pakowaniu produktów

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
  • cotygodniowe wynagrodzenie przelewane bezpośrednio na konto bankowe
  • zakwaterowanie (z dostępem do Internetu)
  • zagwarantowany transport do pracy oraz ubezpieczenie zdrowotne
  • dodatki wakacyjne i urlopowe
  • opiekę koordynatora w miejscu pracy
  • stały dostęp do odcinka wypłat, przepracowanych godzin i pozostałych dokumentów na portalu pracowniczym
  • pomoc w organizacji wyjazdu