Pielęgnacja i cięcie róż szklarniowych

Stawka w €
9.69
Data rozpoczęcia:
17/12/2018
Czas trwania:
1-3 miesiące
Wymagany język:
Brak
Region Pracy:
Dronten

Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje pracowników dla naszego partnera AB Job Service do pracy na stanowisku: Pracownik szklarniowy do pielęgnacji i cięcia róż. Oferta pracy dostępna od zaraz z zakwaterowaniem, bez znajomości języka obcego

Opis stanowiska

  • Ścinanie, sortowanie i pielęgnacja róż szklarniowych

Wymagania

  • motywacja i chęć do pracy na dłuższy okres czasu
  • posiadane czynne prawo jazdy kat. B (wymagane ze względu na dojazd do pracy samochodem służbowym)
  • dyspozycyjność do pracy w Holandii od 3 - 6 miesięcy

Oferujemy

  • legalną pracę na warunkach holenderskich
  • atrakcyjna stawka godzinowa oraz wynagrodzenie w systemie cotygodniowych wypłat na konto bankowe
  • przysługujące dodatki wakacyjne i urlopowe
  • zakwaterowanie (z dostępem do Internetu), zagwarantowany dojazd i powrót z pracy oraz ubezpieczenie
  • opiekę koordynatora
  • pomoc w organizacji wyjazdu z Polski
  • możliwość wyrobienia numeru BSN na miejscu w Holandii