Pracownik myjni samochodowej

Stawka w €
10.55
Data rozpoczęcia:
17/12/2018
Czas trwania:
3-6 miesięcy
Wymagany język:
Angielski
Region Pracy:
Amsterdam

Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje pracowników dla naszego partnera AB Job Service do pracy na stanowisku: pracownik myjni samochodowej w Holandii.

Oferta pracy dostępna od zaraz z zakwaterowaniem, ze znajomością języka obcego.

Opis stanowiska

  • mycie i sprzątanie samochodów leasingowych
  • przyjmowanie i wydawanie wyczyszczonych samochodów klientom
  • inne czynności pomocnicze związane z pracą na myjni

Wymagania

  • dyspozycyjność do pracy za granicą na okres od 3 -6 miesięcy lub dłużej
  • znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego w stopniu umożliwiającym komunikację z klientami i pracodawcą
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • legalną pracę na warunkach holenderskich
  • atrakcyjna stawka godzinowa oraz wynagrodzenie w systemie cotygodniowych wypłat na konto bankowe
  • zakwaterowanie (z dostępem do Internetu), zagwarantowany do dojazd i powrót z pracy oraz ubezpieczenie
  • opiekę koordynatora
  • pomoc w organizacji wyjazdu