Pracownik produkcji – przetwórstwo mięsne Holandia

Stawka w €
13.27
Data rozpoczęcia:
15/04/2024
Czas trwania:
6 -12 miesięcy
Wymagany język:
Angielski
Region Pracy:
Beek

Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: pracownik produkcji - przetwórstwo mięsne. Praca w Holandii u jednego z naszych klientów zagranicznych.

Chcesz rozwijać się zawodowo lub zdobyć nowe doświadczenie w pracy? Zapoznaj się z opisem oferty i zgłoś swoją kandydaturę już dziś!

Zakres obowiązków:

  • Praca przy linii produkującej kiełbaski
  • Przygotowanie i pakowanie kiełbasek
  • Utrzymywanie porządku na miejscu pracy, na hali jest chłodna temperatura

Oczekujemy:

  • dyspozycyjności do pracy za granicą na okres 6-12 miesięcy
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • posiadanie prawa jazdy kat. B ze względu na dojazd do pracy samochodem służbowym
  • otwartości w zdobywaniu nowego doświadczenia i chęci dalszego rozwoju swoich kompetencji zawodowych
  • umiejętności współpracy z innymi pracownikami
  • dokładności i zaangażowania w wykonywanej pracy

Oferujemy:

  • pełne wdrożenie i instruktaż na stanowisku pracy oraz wsparcie w dalszym rozwoju kompetencji zawodowych
  • zapewnioną przez pracodawcę liczbę godzin do przepracowania
  • przyjazną atmosferę w zgranym i zaangażowanym zespole
  • możliwość podjęcia dłuższej współpracy
  • legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
  • cotygodniowe wynagrodzenie przelewane bezpośrednio na konto bankowe
  • zakwaterowanie (z dostępem do Internetu)
  • zagwarantowany transport do pracy oraz ubezpieczenie zdrowotne
  • dodatek wakacyjny doliczany do wynagrodzenia
  • dodatek dla kierowcy samochodu służbowego
  • opiekę koordynatora w miejscu pracy
  • możliwość wyrobienia numeru BSN na miejscu
  • stały dostęp do odcinka wypłat, przepracowanych godzin i pozostałych dokumentów na portalu pracowniczym