Pracownik restauracji KFC

Stawka w €
10.68
Data rozpoczęcia:
23/09/2019
Czas trwania:
powyżej 12 miesięcy
Wymagany język:
Angielski, Holenderski
Region Pracy:
Goes

Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje pracowników dla naszego klienta w Holandii do pracy jako pracownik restauracji KFC (rożne działy). Oferta pracy dostępna od zaraz dla osób ze znajomością języka obcego (angielski/niderlandzki.

Chcesz dołączyć do nowego zespołu i rozwijać swoje umiejętności, zdobyć nowe doświadczenie lub doszlifować znajomość języka? Aplikuj już dziś!

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie produktów KFC zgodnie z ściśle ustalonymi standardami
  • dbałość o najwyższą jakość przygotowywanych produktów
  • utrzymanie czystości w miejscu pracy
  • współpraca z zespołem w realizacji celów restauracji

Oczekujemy od Ciebie:

  • otwartość w zdobywaniu nowego doświadczenia i chęć rozwijania swoich umiejętności
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację lub na dobrym poziomie
  • dokładność i zaangażowanie w wykonywanej pracy

Oferujemy:

  • pełne wdrożenie i instruktaż na stanowisku pracy
  • możliwość awansu na stanowisko lidera zespołu
  • legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
  • cotygodniowe wynagrodzenie przelewane bezpośrednio na konto bankowe
  • zakwaterowanie (z dostępem do Internetu)
  • zagwarantowany transport do pracy oraz ubezpieczenie zdrowotne
  • dodatki wakacyjne i urlopowe
  • opiekę koordynatora w miejscu pracy
  • stały dostęp do odcinka wypłat, przepracowanych godzin i pozostałych dokumentów na portalu pracowniczym