Pracownik sprzątający

Stawka w €
9.82
Data rozpoczęcia:
01/06/2019
Czas trwania:
6 -12 miesięcy
Wymagany język:
Brak
Region Pracy:
Horst

Agencja zatrudnienia Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje dla naszego klienta w Holandii osób do pracy na stanowisku pracownik sprzątający . Oferta pracy w Holandii dostępna od zaraz z zakwaterowaniem, bez znajomości języka.

Jesteś osobą lubiącą dbać o czystość i porządek? Jeśli tak, zapoznaj się ze szczegółami poniżej!

Opis stanowiska

  • Utrzymanie czystości w domkach na terenie parku rekreacyjnego
  • Pranie oraz suszenie i składanie ubrań roboczych
  • Dbałość o porządek i czystość sanitariatów

Wymagania

  • motywacja i chęć do wykonywania prac porządkowych
  • dyspozycyjność do pracy za granicą od 6 – 12 miesięcy

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
  • cotygodniowe wynagrodzenie przelewane bezpośrednio na konto bankowe
  • zakwaterowanie (z dostępem do Internetu)
  • zagwarantowany transport do pracy oraz ubezpieczenie zdrowotne
  • dodatki wakacyjne i urlopowe
  • opiekę koordynatora w miejscu pracy
  • stały dostęp do odcinka wypłat, przepracowanych godzin i pozostałych dokumentów na portalu pracowniczym
  • pomoc w organizacji wyjazdu
  • możliwość podjęcia dłuższej współpracy