Pracownik sprzątający w hotelu Holandia

Stawka w €
13.27
Data rozpoczęcia:
29/04/2024
Czas trwania:
6 -12 miesięcy
Wymagany język:
Angielski
Region Pracy:
Breda

Agencja zatrudnienia Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku pracownik sprzątający w hotelu. Praca w Holandii u jednego z naszych klientów zagranicznych.

Jesteś osobą lubiącą dbać o czystość i porządek? Szukasz stabilnej pracy na dłuższy okres czasu? Jeśli tak, to koniecznie zapoznaj się ze szczegółami tej oferty!

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie czystości i porządku w hotelach (m.in. sprzątanie recepcji i pokoi po gościach hotelowych, praca odbywa się w różnych lokalizacjach)
  • możliwe również sprzątanie pomieszczeń biurowych oraz szkół
  • zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości lub braku podstawowych elementów eksploatacyjnych

Nasze oczekiwania:

  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • posiadanie prawa jazdy kat B (dojazd do pracy samochodem służbowym)
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność, życzliwe nastawienie
  • odpowiednia motywacja, dokładność i zaangażowanie w wykonywanej pracy
  • gotowość do wykonywania pracy fizycznej
  • dyspozycyjność do pracy za granicą na okres minimum 6 miesięcy
  • mile widziane ( nie jest wymagane) doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • przyjemną atmosferę w pracy, zapewnioną ilość godzin pracy
  • pracę w międzynarodowym środowisku u zaufanego pracodawcy
  • pracę dostosowaną do preferencji kandydata (elastyczne godziny pracy)
  • dodatek wakacyjny doliczany do wynagrodzenia
  • dodatek dla kierowcy
  • legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
  • cotygodniowe wynagrodzenie przelewane bezpośrednio na konto bankowe
  • zakwaterowanie (z dostępem do Internetu)
  • zagwarantowany transport do pracy oraz ubezpieczenie zdrowotne
  • opiekę koordynatora w miejscu pracy
  • możliwość wyrobienia numeru BSN na miejscu
  • stały dostęp do odcinka wypłat, przepracowanych godzin i pozostałych dokumentów na portalu pracowniczym