Produkcja soków z owoców i warzyw

Stawka w €
10.39
Data rozpoczęcia:
01/07/2019
Czas trwania:
6 -12 miesięcy
Wymagany język:
Angielski
Region Pracy:
Veenendaal

Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553)poszukuje pracowników dla naszego klienta w Holandii do pracy przy produkcji soków z owoców i warzyw. Oferta pracy dostępna od początku lipca 2019 z zakwaterowaniem, ze znajomością języka obcego.

Szukasz ciekawej pracy , gdzie można dobrze zarobić? Jeśli tak, to sprawdź szczegóły oferty już teraz.

Opis stanowiska:

  • cięcie, pakowanie owoców i warzyw do produkcji soków
  • przepakowywanie i zamykanie gotowych soków z owoców i warzyw

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację
  • motywacja i chęć do pracy na produkcji/przetwórni owoców i warzyw
  • posiadanie prawa jazdy kat. B
  • doświadczenie przy produkcji żywności

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
  • cotygodniowe wynagrodzenie przelewane bezpośrednio na konto bankowe
  • zakwaterowanie (z dostępem do Internetu)
  • zagwarantowany transport do pracy oraz ubezpieczenie zdrowotne
  • dodatki wakacyjne i urlopowe
  • opiekę koordynatora w miejscu pracy
  • stały dostęp do odcinka wypłat, przepracowanych godzin i pozostałych dokumentów na portalu pracowniczym
  • pomoc w organizacji wyjazdu
  • możliwość podjęcia dłuższej współpracy przy innych pracach po zakończeniu zlecenia