Przetwórstwo rybne – produkcja i pakowanie

Stawka w €
9.44
Data rozpoczęcia:
21/10/2019
Czas trwania:
6 -12 miesięcy
Wymagany język:
Brak
Region Pracy:
Bunschoten

Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje kandydatów do pracy dla naszego klienta w Holandii na stanowisko: pracownik przetwórstwa rybnego na produkcji i pakowaniu.

Interesują Cię oferty pracy na produkcji/przetwórni z zapewnioną ilością godzin? Jesteś zaangażowany i sumienny? Szukamy kogoś takiego jak Ty!

Zakres obowiązków:

  • filetowanie i/lub pakowanie różnego rodzaju ryb wędzonych (węgorz, makrela, łosoś)
  • dbałość o najwyższą jakość przygotowywanych produktów rybnych
  • utrzymanie czystości na stanowisku pracy
  • współpraca z zespołem w realizacji celów przetwórni

Oczekujemy od Ciebie:

  • dyspozycyjności do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu (6-12 m-cy)
  • gotowości do pracy w klimatyzowanym pomieszczeniu (7 stopni – dostępne od pracodawcy ciepłe ubranie robocze)
  • otwartości w zdobywaniu nowego doświadczenia i chęci rozwijania swoich umiejętności
  • dokładności i zaangażowania w wykonywanej pracy

Oferujemy:

  • pełne wdrożenie i instruktaż na stanowisku pracy
  • pracę w systemie jednozmianowym
  • możliwość podjęcia dłuższej współpracy
  • legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
  • cotygodniowe wynagrodzenie przelewane bezpośrednio na konto bankowe
  • zakwaterowanie (z dostępem do Internetu)
  • zagwarantowany transport do pracy oraz ubezpieczenie zdrowotne
  • dodatki wakacyjne i urlopowe
  • opiekę koordynatora w miejscu pracy
  • możliwość wyrobienia numeru BSN na miejscu
  • stały dostęp do odcinka wypłat, przepracowanych godzin i pozostałych dokumentów na portalu pracowniczym