Przycinanie drzewek owocowych

Stawka w €
9.69
Data rozpoczęcia:
07/01/2019
Czas trwania:
1-3 miesiące
Wymagany język:
Brak
Region Pracy:
Goes

Agencja zatrudnienia Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje dla naszego klienta AB Job Service osób do pracy przy przycinaniu drzewek owocowych (jabłonie, grusze i inne). Oferta pracy w Holandii od zaraz z zakwaterowaniem agencji, bez znajomości języka obcego.

Opis stanowiska

  • przycinanie drzewek owocowych w sadzie (jabłonie, grusze i inne) za pomocą sekatora

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w pracy w sadzie (istnieje możliwość podjęcia pracy bez doświadczenia z tzw. przyuczeniem)

Oferujemy

  • legalną pracę na warunkach holenderskich
  • atrakcyjna stawka godzinowa oraz wynagrodzenie w systemie cotygodniowych wypłat na konto bankowe
  • zakwaterowanie (z dostępem do Internetu) oraz ubezpieczenie
  • zagwarantowany dojazd i powrót z pracy
  • opiekę koordynatora na miejscu w Holandii
  • pomoc w organizacji wyjazdu z Polski
  • możliwość podjęcia długofalowej współpracy (z przejściem na pracę w sortowniach owoców)