sortowanie ziaren/produkcja włókien naturalnych Holandia

Stawka w €
13.50
Data rozpoczęcia:
29/04/2024
Czas trwania:
6 -12 miesięcy
Wymagany język:
Angielski
Region Pracy:
Goes

Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: sortowanie ziaren/produkcja włókien naturalnych. Praca w Holandii u jednego z naszych klientów zagranicznych.

Zakres obowiązków:

  • Praca wewnątrz na hali przy produkcji/sortowaniu włókien naturalnych typu len lub sortowaniu ziaren (bio)
  • obsługa maszyn produkcyjnych (praca może odbywać się w miejscu w którym się kurzy)
  • czyszczenie opakowań/skrzyń w których przechowywane są produkty
  • naprawa skrzynek/rolek
  • pakowanie

Oczekujemy:

  • dyspozycyjności do podjęcia pracy na okres 6 -12 miesięcy lub dłużej
  • mile widziana znajomości j. angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym
  • gotowość do wykonywania pracy zmianowej (6:00-14:00, 14:00 -22:00, czasami 10:00 - 18:00)
  • mile widziane posiadanie doświadczenia w wykonywaniu prac produkcyjnych
  • mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B
  • otwartości w zdobywaniu nowego doświadczenia i chęci dalszego rozwoju w pracy
  • dokładności i zaangażowania w wykonywanej pracy

Oferujemy

  • pełne wdrożenie i instruktaż na stanowisku pracy oraz wsparcie w dalszym rozwoju kompetencji zawodowych
  • pracę w systemie jednozmianowym w międzynarodowym środowisku
  • przyjazną atmosferę w zgranym i zaangażowanym zespole
  • możliwość podjęcia dłuższej współpracy
  • legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
  • cotygodniowe wynagrodzenie przelewane bezpośrednio na konto bankowe
  • zakwaterowanie (z dostępem do Internetu)
  • zagwarantowany transport do pracy oraz ubezpieczenie zdrowotne
  • dodatek wakacyjny doliczany do wynagrodzenia
  • dodatek dla kierowcy za prowadzenie samochodu służbowego
  • opiekę koordynatora w miejscu pracy
  • możliwość wyrobienia numeru BSN na miejscu
  • stały dostęp do odcinka wypłat, przepracowanych godzin i pozostałych dokumentów na portalu pracowniczym