Spawacz metoda TIG

Stawka w €
14.60
Data rozpoczęcia:
02/11/2020
Czas trwania:
powyżej 12 miesięcy
Wymagany język:
Angielski
Region Pracy:
Houten

Agencja zatrudnienia Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje kandydatów na stanowisko spawacz, operator robota spawalniczego TIG oraz Mig/Mag. Praca w Holandii u jednego z naszych klientów zagranicznych.

Oferujemy ciekawą pracę na pełnym etacie z możliwością rozwoju zawodowego, w prężnie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej, w zespole gwarantującym przyjazną i miłą atmosferę pracy.

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi.
  • Kontrola jakości produktu i procesu zgodnie z planem kontroli
  • Realizacja zleceń produkcyjnych
  • Obsługa oraz programowanie robota spawalniczego TIG oraz MIG/MAG
  • Przestrzeganie zasad BHP oraz PPOŻ.
  • Rozwiązywanie problemów we własnym obszarze.
  • Przestrzeganie norm ustanowionych przez pracodawcę zagranicznego

Oczekujemy od Ciebie:

  • wymagane uprawnienia oraz doświadczenia w pracy jako operator w/w maszyny
  • znajomość języka angielskiego/niemieckiego przynajmniej w stopniu podstawowym umożliwiającym zrozumienie i komunikację z pracodawcą
  • nastawienia na rozwój kompetencji zawodowych
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym: 5:45-14:00 oraz 14:00-22:15

Oferujemy:

  • pełne wdrożenie i instruktaż na stanowisku pracy oraz wsparcie w dalszym rozwoju kompetencji zawodowych
  • dodatek za pracę w systemie zmianowym +14% do stawki brutto
  • pracę w kompetentnym międzynarodowym zespole
  • przyjazną atmosferę w zgranym i zaangażowanym zespole
  • możliwość podjęcia dłuższej współpracy
  • legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
  • cotygodniowe wynagrodzenie przelewane bezpośrednio na konto bankowe
  • zakwaterowanie (z dostępem do Internetu)
  • zagwarantowany transport do pracy oraz ubezpieczenie zdrowotne
  • dodatki wakacyjne i urlopowe
  • opiekę koordynatora w miejscu pracy
  • możliwość wyrobienia numeru BSN na miejscu
  • stały dostęp do odcinka wypłat, przepracowanych godzin i pozostałych dokumentów na portalu pracowniczym