Spawacz metoda TIG

Stawka w €
15.39
Data rozpoczęcia:
17/12/2018
Czas trwania:
6 -12 miesięcy
Wymagany język:
Angielski
Region Pracy:
Cała Holandia

Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje pracowników dla naszego partnera AB Job Service jako spawacz metoda TIG. Oferta pracy w Holandii dostępna od zaraz z zakwaterowaniem, ze znajomością języka.

Opis stanowiska

  • spawanie  maszyn ze stali nierdzewnej dla przemysłu spożywczego

Wymagania

  • doświadczenie jako spawacz TIG oraz aktualny certyfikat spawalniczy
  • znajomość języka angielskiego/niemieckiego umożliwiająca komunikację z pracodawcą
  • mile widziane posiadanie prawo jazdy, lecz nie jest to warunek konieczny

Oferujemy

  • legalną pracę na warunkach holenderskich
  • możliwość podjęcia na dłuższy okres czasu
  • atrakcyjne wynagrodzenie cotygodniowe (stawka godzinowa w zależności od doświadczenia, nawet 14,50 Euro brutto/godz.)
  • zagwarantowane zakwaterowanie wraz z dojazdem do pracy oraz ubezpieczenie
  • opieka koordynatora
  • pomoc w organizacji wyjazdu z Polski