Spawacz Mig-Mag

Stawka w €
15.39
Data rozpoczęcia:
17/12/2018
Czas trwania:
6 -12 miesięcy
Wymagany język:
Angielski, Holenderski, Niemiecki
Region Pracy:
Utrecht

Agencja zatrudnienia Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje dla naszego klienta w Holandii osób do pracy jako spawacz mig-mag. Oferta pracy w Holandii dostępna od zaraz z zakwaterowaniem.

Opis stanowiska

  • spawanie metodą mig/mag części do budowy maszyn
  • praca według rysunku technicznego
  • zachowanie wszelkich zasad BHP

Wymagania

  • doświadczenie jako spawacz mig/mag – warunek konieczny
  • aktualny certyfikat spawalniczy  – warunek konieczny
  • umiejętność czytania rysunku technicznego – warunek konieczny
  • znajomość języka angielskiego/niemieckiego lub holenderskiego w stopniu co najmniej podstawowym – warunek konieczny
  • dyspozycyjność do pracy na dłuższy okres czasu (6-12 m-cy)

Oferujemy

  • legalną pracę na warunkach holenderskich
  • atrakcyjna stawka godzinowa oraz wynagrodzenie w systemie cotygodniowych wypłat na konto bankowe (stawka godzinowa zależna od doświadczenia – do uzgodnienia)
  • zakwaterowanie (z dostępem do Internetu) oraz ubezpieczenie
  • zagwarantowany dojazd i powrót z pracy
  • opiekę koordynatora
  • pomoc w organizacji wyjazdu