Zbiór truskawek szklarniowych

Stawka w €
9.69
Data rozpoczęcia:
26/11/2018
Czas trwania:
1-3 miesiące
Wymagany język:
Bez znajomości języka
Region Pracy:
Dronten

Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje pracowników dla naszego partnera AB Job Service do pracy na stanowisku: zbiór truskawek szklarniowych w Holandii. Oferta pracy dostępna od zaraz z zakwaterowaniem, bez znajomości języka obcego.

Opis stanowiska

  •  zbiór truskawek w szklarni (truskawki rosną na wysokości ramion w tzw. rynnach)
  • sortowanie i pakowanie zebranych owoców
  • inne prace zlecone przez pracodawcę

Wymagania

  • dyspozycyjność do pracy za granicą od 1 – 3 miesięcy
  • motywacja i chęć do pracy przy owocach w szklarni
  • czynne prawo jazdy kat. B – wymagane ze względu na dojazd do pracy

Oferujemy

  • legalną pracę na warunkach holenderskich
  • atrakcyjna stawka godzinowa oraz wynagrodzenie w systemie tygodniowych wypłat na konto bankowe
  • zakwaterowanie (z dostępem do Internetu), zagwarantowany do dojazd i powrót z pracy oraz ubezpieczenie
  • opiekę koordynatora na miejscu
  • kompleksowa obsługa kandydata i przygotowanie do wyjazdu