Zakończyłeś pracę w Holandii lub przebywasz właśnie na urlopie?
Wyślij do nas zgłoszenie za pomocą poniższego formularza.

  Obowiązek Informacyjny

  Administratorem danych jest Job Service, Biuro Usług Turystycznych "Nart-Tour" z siedzibą przy ul. Babina 14 w Kaliszu, tel. 627570359, e-mail: info@szukasz-pracy.pl.Podane dane, w tym dane kontaktowe, są przetwarzane w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych, przedstawienia oferty pracy.

  Czytaj więcej

  Inne dane, przetwarzane są w celu usprawnienia przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego i pracy agencji oraz dalszego usprawniania procesu zatrudnienia. Podane dane mogą być przekazywane partnerom administratora danych (pracodawcom i innym podmiotom) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych. Ma Pan/Pani prawo do wglądu i poprawiania treści lub całkowitego usunięcia lub zaprzestania przetwarzania swoich danych osobowych. Dobrowolne podanie tych danych będzie uważane za zgodę na ich przetwarzanie w celu aktualnej lub przyszłych rekrutacji. Obowiązek informacyjny znajduję się na stronie szukasz-pracy.pl w zakładce RODO, oraz do wglądu w siedzibie biura. Podanie danych jest dobrowolne.

  Wyrażane zgody

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w tym formularzu lub/i innych przekazanych przeze mnie dokumentach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji - pośrednictwa pracy u pracodawców zagranicznych zgodnie z ustawą z dn. 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Z dn. 2018 , poz.1000). W celu zgłoszenia urlopu lub powrotu na ofertę pracy w Holandii

  Przepisz kod zabezpieczający:captcha