Pracowałeś za granicą?
Chcesz szybko i sprawnie odzyskać część zarobionych pieniędzy?
Jeśli tak to trafiłeś w odpowiednie miejsce!

Zwrot podatku z zagranicy jest możliwy do odzyskania w bardzo prosty sposób, a ubiegać się o zwrot możesz nawet jeżeli pracowałeś w za granicą przez krótki czas. Za naszym pośrednictwem rozliczysz się indywidualnie, rozłąkowo, na dzieci oraz odzyskasz ubezpieczenie zdrowotne.

Wystarczy, że wypełnisz poniżej krótki formularz zgłoszeniowy, aby uzyskać całkowicie BEZPŁATNĄ kalkulację podatkową. Oferujemy Ci pomoc i profesjonalne doradztwo na każdym etapie rozliczenia podatku z zagranicy. Nie pozwól, żeby Twoje pieniądze przepadły!

U nas rozliczysz się z krajów takich jak: Holandia, Belgia, Polska, Dania, Niemcy, Wielka Brytania i Austria

Po przesłaniu formularza nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i poinformuje o wysokości Twojego zwrotu podatku z zagranicy. Podczas rozmowy odpowiemy na wszelkie Twoje pytania i wyjaśnimy ewentualne wątpliwości.

Jeśli kalkulacja będzie dla Ciebie satysfakcjonująca, otrzymasz kompletną dokumentację do uzupełnienia niezbędną do rozpoczęcia usługi w naszej centrali rozliczeniowej. Gwarantujemy minimum formalności i niskie koszty usługi!

Dokumenty niezbędne do wykonania bezpłatnej kalkulacji zwrotu podatku:

  • Karta podatkowa roczna z kraju z którego chcesz uzyskać zwrot ( w przypadku zwrotu z Holandii - jaaropgave lub ostatnie salarisy uwzględniające dodatek wakacyjny)
  • Zaświadczenie o dochodach z Polski za dany rok rozliczeniowy (wszystkie PIT11) - jeśli takowe wystąpiły

Pamiętaj, im szybciej zdecydujesz się i odeślesz uzupełnione dokumenty – tym szybciej będziesz mógł liczyć na swój zwrot podatku!

 

WYŚLIJ FORMULARZ