Pracownik trzody chlewnej

Stawka w €
10.28
Data rozpoczęcia:
28/01/2019
Czas trwania:
powyżej 12 miesięcy
Wymagany język:
Angielski
Region Pracy:
Herten

Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje pracowników dla naszego klienta w Holandii do pracy przy trzodzie chlewnej. Oferta pracy dostępna od zaraz z zakwaterowaniem,z komunikatywną znajomością języka obcego.

Opis stanowiska

  • opieka nad prosiętami (nawet do 3 tyś sztuk)
  • szczepienie, kolczykowanie i odstawianie prosiąt od macior
  • inne prace zlecone przez pracodawce również porządkowe przy chlewni

Wymagania

  • Szukamy osób zmotywowanych i chętnych do pracy przy opiece nad zwierzętami
  • Dyspozycyjność do pracy za granicą na dłuższy okres czasu (możliwość podjęcia stałej współpracy)
  • znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację z pracodawcą
  • czynne prawo jazdy kat. B - wymagane ze względu na dojazd do pracy samochodem służbowym (powyżej 10 km)

Oferujemy

  • legalną pracę na warunkach holenderskich
  • możliwość podjęcia długofalowej stabilnej współpracy
  • atrakcyjna stawka godzinowa  oraz wynagrodzenie w systemie cotygodniowych wypłat na konto bankowe
  • kandydaci posiadający doświadczenie w pracy przy trzodzie chlewnej mogą liczyć na wyższe wynagrodzenie
  • przysługujące dodatki wakacyjne i urlopowe
  • zakwaterowanie (z dostępem do Internetu), zagwarantowany dojazd i powrót z pracy oraz ubezpieczenie
  • opiekę koordynatora
  • pomoc w organizacji wyjazdu z Polski
  • możliwość wyrobienia numeru BSN na miejscu w Holandii