Stolarz

Stawka w €
11.02
Data rozpoczęcia:
17/12/2018
Czas trwania:
6 -12 miesięcy
Wymagany język:
Angielski
Region Pracy:
Goes

Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje pracowników dla naszego partnera AB Job Service do pracy jako stolarz w Holandii. Oferta pracy dostępna od zaraz z zakwaterowaniem, ze znajomością języka obcego.

Opis stanowiska

  • prace stolarskie przy produkcji prefabrykatów elementów dachowych
  • przygotowywanie i obróbka produktów
  • prace monterskie
  • pozostałe funkcje zlecone przez pracodawcę na stolarni

Wymagania

  • doświadczenie jako stolarz w Polsce lub innym kraju
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację – warunek konieczny
  • czynne prawo jazdy kat. B (dojazd do pracy samochodem na terenie Holandii)

Oferujemy

  • legalną pracę na warunkach holenderskich
  • możliwość podjęcia stałem współpracy z pewną ilością godzin pracy
  • atrakcyjna stawka godzinowa oraz wynagrodzenie w systemie cotygodniowych wypłat na konto bankowe (stawka godzinowa zależna od doświadczenia – do uzgodnienia
  • zakwaterowanie (z dostępem do Internetu) oraz ubezpieczenie
  • zagwarantowany dojazd i powrót z pracy wliczony w koszt zakwaterowania
  • opiekę koordynatora
  • pomoc w organizacji wyjazdu