Transport do Holandii — jak dojechać do pracy?

Stawka w €
Data rozpoczęcia:
Czas trwania:
Wymagany język:
Region Pracy:

Martwisz się dojazdem do pracy za granicę? Podpowiadamy, jak sprawnie zorganizować transport z Polski do Holandii. Mimo sporej odległości możesz dotrzeć na miejsce szybko i tanio. Bus, samolot czy własne auto? Sprawdź, na co zwrócić uwagę w trakcie planowania podróży i dlaczego warto nawiązać współpracę z agencją pośrednictwa pracy.

Czym dojechać do Holandii?

Polacy bardzo chętnie zatrudniają się w Niderlandach. Nic w tym dziwnego. Stawki oferowane przez holenderskich pracodawców są atrakcyjne, a pobyt za granicą jest świetną okazją do rozwoju osobistego i zawodowego. Jedynym problemem wydaje się odległość. Czym dojechać do Holandii? Co zrobić, by koszty transportu nie sprawiły, że praca stanie się mniej opłacalna? Warto rozważyć różne opcje dojazdu i dopasować wybór do swoich indywidualnych potrzeb. Dobrym rozwiązaniem jest współpraca z agencją pracy, która udziela kompleksowego wsparcia w organizacji wyjazdu.

Transport busem

Najpopularniejszym wśród Polaków rozwiązaniem są dojazdy busem. Czas przejazdu zależy od wybranej lokalizacji. Średnio licząc, na miejsce można dostać się po 10-13 godzinach podróży. Nowoczesne busy wyposażone są w wygodne fotele i różnorodne udogodnienia, dzięki którym transport przebiega komfortowo. Możesz zabrać ze sobą bagaż podręczny i dużą walizkę. Nie musisz martwić się o planowanie trasy, ponieważ kierowca dowiezie Cię dokładnie pod wskazany w rozkładzie jazdy adres. To dość tania opcja, szczególnie w przypadku przejazdów grupowych, organizowanych przy współudziale pracodawcy lub agencji odpowiedzialnej za przewóz pracowników do miejsca zatrudnienia. Warto śledzić oferty przewoźników i korzystać z wcześniejszej rezerwacji terminów.

Samoloty do Holandii

Jeżeli zależy Ci na szybkiej podróży, najlepszym rozwiązaniem jest samolot. Transport do Holandii zajmie wówczas około 2 godzin. Cena regularnych lotów może być jednak dosyć wysoka. Zaoszczędzisz, poszukując ofert last minute. Ceny przelotu są bardzo zróżnicowane, mogą wynosić 300, 600, a nawet 800 złotych. Planując wyjazd, musisz liczyć się również z koniecznością dojazdów na lotnisko, które generują dodatkowe koszty. Loty samolotem polecamy dla osób, które pracują niedaleko portów lotniczych i mają wyższe od minimalnych stawki wynagrodzenia. Wykupując bilet, pamiętaj, że linie lotnicze narzucają limity wagi i ilości bagażu.

Transport własnym autem

Kolejną opcją jest przejazd własnym samochodem. To dobry pomysł w przypadku ludzi, którzy chcą dysponować prywatnym środkiem transportu za granicą i planują zabrać ze sobą dużą ilość bagażu. Jest gwarancją większej niezależności. Trzeba jednak dobrze przygotować się do podróży, zachować koncentrację za kierownicą oraz umiejętnie nawigować autem. Polskie prawo jazdy jest respektowane w Niderlandach, co oznacza, że możesz swobodnie poruszać się po tym kraju swoim samochodem. Przepisy ruchu drogowego są praktycznie takie same jak w Polsce. Koszt przejazdu uzależniony jest od aktualnej ceny paliwa.

Dojazd do Holandii z agencją pracy

Chcesz uniknąć problemów organizacyjnych? Osoby korzystające z ogłoszeń agencji pracy mogą skorzystać ze wsparcia pośrednika. Zapewnia on transport z Polski do Holandii. Koszt tej usługi najczęściej wliczany jest w cenę zakwaterowania. Pracownicy agencji mają duże doświadczenie, dzięki któremu wiedzą, czym najszybciej dojechać do wybranej miejscowości. W trakcie przygotowań do wyjazdu weź pod uwagę również wydatki na poruszanie się po Niderlandach. Na miejscu masz do dyspozycji autobusy, tramwaje, metro i pociągi. Warto zaopatrzyć się w kartę OV-chipkaart dającą dostęp do tańszych biletów. Holendrzy bardzo często przemieszczają się rowerami. Ich kraj ma dobrze rozwiniętą infrastrukturę rowerową.

Transport z Polski do Niderlandów

Jest wiele sposobów na dotarcie z Polski do Holandii. Środek transportu dopasuj do swoich potrzeb i oczekiwań. Zarejestruj się w naszej agencji pracy i znajdź korzystną ofertę zatrudnienia z dojazdem i zakwaterowaniem. Zapewniamy atrakcyjne stawki i kompleksowe wsparcie w organizacji podróży za granicę.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: