Pracownik produkcji – malowanie proszkowe Holandia

Stawka w €
13.27
Data rozpoczęcia:
06/05/2024
Czas trwania:
powyżej 12 miesięcy
Wymagany język:
Angielski
Region Pracy:
Breda

Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje pracowników do pracy na stanowisku:  pracownik produkcji- malowanie proszkowe/malowanie metodą natryskową. Praca w Holandii u naszego klienta zagranicznego.

Zakres obowiązków:

  • -Malowanie proszkowe elementów metalowych/aluminiowych (do przyuczenia) w kabinie
  • Zmiana i uzupełnienie kolorów do malowania, ręczne natryskiwanie części, bieżąca kontrola procesu malowania, utrzymanie czystości na stanowisku pracy
  • W przypadku mniejszego zapotrzebowania na malowanie proszkowe, pomoc w pracach produkcyjnych
  • Praca w ramach dwóch zmian: 6:00 – 15:00 i 20:00 – 5:00

Oczekujemy:

  • znajomości j. angielskiego w stopniu komunikatywnym lub większym
  • mile widziane doświadczenia w pracy jako malarz/lakiernik proszkowy lub możliwość przyuczenia
  • chęci do dalszego rozwoju swoich kompetencji zawodowych
  • dokładności i zaangażowania w wykonywanej pracy
  • dyspozycyjność do pracy za granicą na dłuższy okres czasu

Oferujemy:

  • pełne wdrożenie i instruktaż na stanowisku pracy oraz wsparcie w dalszym rozwoju kompetencji zawodowych
  • przyjazną atmosferę w zgranym i zaangażowanym zespole
  • możliwość długiej współpracy
  • legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
  • cotygodniowe wynagrodzenie przelewane bezpośrednio na konto bankowe
  • zakwaterowanie (z dostępem do Internetu)
  • zagwarantowany transport do pracy oraz ubezpieczenie zdrowotne
  • dodatek wakacyjny doliczany do wynagrodzenia
  • dodatek dla kierowcy za prowadzenie auta służbowego
  • opiekę koordynatora w miejscu pracy
  • możliwość wyrobienia numeru BSN na miejscu
  • stały dostęp do odcinka wypłat, przepracowanych godzin i pozostałych dokumentów na portalu pracowniczym